• Kameralne przedszkole prowadzone przez kadrę z pasją. Umożliwiamy dziecku wszechstronny rozwój oraz wspieramy jego spontaniczną i twórczą aktywność.
  • Zajęcia dla dzieci już od 3 roku życia! Matematykę trzeba polubić :) zabawa poprzez ruch jest świetnym pomysłem na poznanie matematyki.
  • 1
  • 2
urbaniak
                                                                                                    Barbara Urbaniak

Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Pedagogiczno - Artystyczny w Kaliszu, Pedagogika (Edukacja wczesnoszkolna z arteterapią). Podczas studiów rozwijałam swoje zainteresowania muzyczne należąc do chóru studenckiego. Brałam także udział w warsztatach muzycznych projektu ,,Wspólne muzykowanie - inicjatywa edukacyjna na terenach wiejskich subregionu konińskiego” zorganizowanych przez Koniński Dom Kultury w Koninie. Interesuję się tańcem, muzyką i plastyką. Jestem wrażliwa na potrzeby innych, cechuje mnie cierpliwość i wyrozumiałość. Obecnie kończę studia podyplomowe w zakresie wczesnego nauczania języka obcego (język angielski) w Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie.


Kursy i szkolenia:
szkolenie: Storytelling jako aktywizująca metoda nauczania j. angielskiego w przedszkolu i młodszych klasach szkoły podstawowej
szkolenie: Teaching English to Young Learners: Methods and Techniques
warsztat: warsztaty muzyczne projektu ,,Wspólne muzykowanie - inicjatywa edukacyjna na terenach wiejskich subregionu konińskiego” zorganizowanych przez Koniński Dom Kultury w Koninie
Seminarium dla nauczycieli - praktyczne inspiracje dla nauczycieli Poznań WSB
Seminarium dla nauczycieli z zakresu terenowej edukacji przyrodniczej (projekty W dziką stronę oraz Visegrad into the wild)
kontakt new
fb   insta    twitter-logo 7

 

blogi

baner-zajecia-kadra


baner-zajecia-kadra-zew
filmy
strefa-rodzica
projekty

Nasza Galeria

Zobacz jak prowadzone są zajęcia!

Obejrzyj naszą galerię online!

Marzec 2019
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31