• Kameralne przedszkole prowadzone przez kadrę z pasją. Umożliwiamy dziecku wszechstronny rozwój oraz wspieramy jego spontaniczną i twórczą aktywność.
  • Zajęcia dla dzieci już od 3 roku życia! Matematykę trzeba polubić :) zabawa poprzez ruch jest świetnym pomysłem na poznanie matematyki.
  • 1
  • 2
   MG 4928x

Agnieszka Szczesiak- dyrektor generalny i kreatywny, pedagog terapeuta, terapeuta SI
Jest specjalistką od rozwoju dzieci. Od 6 lat zarządza placówką oświatową. Jako jej dyrektor wie jakie zastosować różne strategie wobec najmłodszych, pomagając im w prawidłowym rozwoju.
Wierzy, że życzliwość, wsparcie i szacunek są ważne w relacjach międzyludzkich.
Jest wszechstronną terapeutką, gotową pomóc i dać wsparcie psychiczne.

Strona www.akademiasmyka.konin.pl i funpage Akademia Smyka są zbiorem pomysłów i inspiracji do zabaw z dziećmi dla rodziców, nauczycieli i innych, a jednocześnie obrazem pomysłowości i zaangażowania Agnieszki.

Prywatnie jest osobą rodzinną, która uwielbia chwile w gronie najbliższych.
Ceni w ludziach spokój i wdzięczność.
Uwielbia książki psychologiczne, muzykę, przyrodę i oddałaby wiele za możliwość podróżowania.
Jej celem jest stworzenie miejsca dla dzieci, gdzie będą czuły się partnerami w relacji dorosły - dziecko.
Żyje według maksymy: ,,Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, jakie dajemy, zatacza koło i wraca do nas'' Flora Edwards
agata                                                                                   
                                                                                   Agata Będzińska-
wychowawca nauczyciel

Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z zakresu edukacji elementarnej i terapii pedagogicznej. W trakcie studiów chętnie udzielała się jako wolontariuszka, służąc pomocą starszym i najmłodszym dzieciom w zajęciach wyrównawczych. W zakres jej obowiązków wchodzi odpowiedzialność za grupę i realizację podstawy programowej. Jej wiedza i zakres kompetencji jest przez nią systematycznie poszerzany na odpowiednich warsztatach, szkoleniach i kursach wewnętrznych i zewnętrznych.
Spójrz na dziecko oczami dziecka - Celestyna Freinet
patrycja
 Patrycja Kokocińska- wychowawca nauczyciel
Absolwentka studiów licencjackich z edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej PWSZ w Gorzowie Wielkopolskim. Interesuje się ruchem, fizjoterapia i tańcem. W zakres jej obowiązków wchodzi odpowiedzialność za grupę i realizację podstawy programowej. Jej wiedza i zakres kompetencji jest przez nią systematycznie poszerzany na odpowiednich warsztatach, szkoleniach i kursach wewnętrznych i zewnętrznych.
urbaniak
                                                                                                    Barbara Urbaniak

Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Pedagogiczno - Artystyczny w Kaliszu, Pedagogika (Edukacja wczesnoszkolna z arteterapią). Podczas studiów rozwijałam swoje zainteresowania muzyczne należąc do chóru studenckiego. Brałam także udział w warsztatach muzycznych projektu ,,Wspólne muzykowanie - inicjatywa edukacyjna na terenach wiejskich subregionu konińskiego” zorganizowanych przez Koniński Dom Kultury w Koninie. Interesuję się tańcem, muzyką i plastyką. Jestem wrażliwa na potrzeby innych, cechuje mnie cierpliwość i wyrozumiałość. Obecnie kończę studia podyplomowe w zakresie wczesnego nauczania języka obcego (język angielski) w Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie.
piasecka
                                                                                                   Paulina Piasecka 

Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy o kierunku Geografia oraz studiów licencjackich z zakresu Pedagogiki Wczesnoszkolnej z Terapią Pedagogiczną. Szczególnie interesuje się problemami rozwoju dzieci, ukończyła zatem studia podyplomowe w Kujawsko – Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy o kierunku Oligofrenopedagogika z Komunikacją Alternatywną. Obecnie studiuje Surdopedagogikę i Tyflopedagogikę w Wyższej Szkole Humanistycznej w Gdańsku. Pracę z dziećmi rozpoczęła już podczas studiów jako wolontariusz w Przedszkolu w Bydgoszczy, pracując z dzieckiem z autyzmem. Przez dwa lata pracowała jako nauczyciel prowadzący w Przedszkolu w Koninie. Swą wiedzę wykorzystuje w prowadzonych indywidualnych zajęciach kompensacyjno - korekcyjnych z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Jako geograf z zamiłowania szczególnie interesuje się środowiskiem i ekologią, co stara się wykorzystać w pracy.
KADRA ZEWNĘTRZNA:
Anna Augustyniak - Rybicka - logopeda
Katarzyna Gąsior - Kulej - psycholog
Damian Tylak - gimnastyka korekcyjna
Grażyna Koziorowska - felinoterapia
TwójRobot.pl - robotyka - Kamila Kurzawa
Marzena Łowińska - zajęcia rekreacyjne Joga
Katarzyna Stasińska, Owen O'Sullivan- język angielski
Joanna Wągiel- Pracownia Filozoficzna Eureka
kontakt new
fb   insta    twitter-logo 7

 

blogi

baner-zajecia-kadra


baner-zajecia-kadra-zew
filmy
strefa-rodzica
projekty

Nasza Galeria

Zobacz jak prowadzone są zajęcia!

Obejrzyj naszą galerię online!

Luty 2019
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3